KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14776411
nr 1477 6411
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Barn. Signerad. Olja på pannå, 120x60 cm, yttermått inklusive ram: 127x65 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:13:56
4/7 19:06:16
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg
All världens barn (Lisa Larson)